• Новак
Пет Опрема ПГ1280ОБ Пет Опрема ИГО Плус-Патник

Пет Опрема ПГ1280ОБ Пет Опрема ИГО Плус-Патник

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Петте во едно одам 2 Патник плус има телескопска рачка со тркала за да функционира како тркалачко куќиште. Сите ИГО2 може да се користат како ранец или седиште за автомобил и ги исполнува повеќето регулативи за патување во авиокомпанијата. Патникот Плус има капаци на тркалата за да ви помогне да го одржувате вашиот автомобил и облека чисти додека го носите вашето домашно милениче.- ШКУ : Петг066 Димензии На Производот : 16 х 13,5 х 22. Патникот I-GO2 Plus е : Превозник - Седиште За Автомобил - Ранец - Торба Со Ролери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката