• Новак
&М Ричардс Кратка Мајка На Невестата Плус Големина Фустан 8442W

&М Ричардс Кратка Мајка На Невестата Плус Големина Фустан 8442W

Rating 
DEN 3184.00

Достапност
Производот е достапен

Класичен краток фустан на мајката на невестата или младоженецот.Овој фустан има нежни проегирни ракави за удобност деколте со монистра со кристали .Овој фустан е совршен за свадба или за секоја посебна пригода. Ткаенина : Рашири Спандекс. Должина : 37 Инчи. Боја : Црна, Слива, Мока, Кралска Сина, Морнарица, Мерло, Црвена. Големини : 14 W, 16 W, 18 W, 20 W, 22 W.Целосна Постава За Истегнување. Повод : Свечена, Коктел, Црква, Свадба, Краток, Мајка На Невестата Обична Облека, Благодарам Давање, Полу-Формална, Специјална Пригода, Плус Големина Свечен Фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката