• Новак
Raybestos Mgd623c Потпирач За Сопирачки Сет, Одговара избери: 1994-BUICK LESABRE, 1994-CHEVROLET CAMARO

Raybestos Mgd623c Потпирач За Сопирачки Сет, Одговара избери: 1994-BUICK LESABRE, 1994-CHEVROLET CAMARO

Rating 
DEN 3306.56

Достапност
Производот е достапен

Автомобилските влошки За сопирачки Raybestos R-Line беа развиени за секојдневни возачи кои очекуваат сигурни перформанси и доверлива моќ на запирање. Овие влошки обезбедуваат широка покриеност за автомобили, комбиња, Теренци и лесни камиони. Потпрете се На Рејбестос за да ви ги донесе вредните, сигурни производи што ги очекувате Од Најдобрите Во Сопирачките.Raybestos® елемент3 професионалните влошки за сопирачките се нудат во керамички или полуметални формулации и се изградени за да одговараат или подобрат на перформансите на триење на ОЕ. Нудејќи одлична покриеност за увоз и домашни апликации, нашите формулации За Професионално Одделение го прошируваат врвниот квалитет што го очекувате од марката Елемент3 на поширок спектар на возила.Рајбестос Бренд Професионални Одделение Диск Сопирачки Влошки Функција Примена Специфични Триење Материјали За Максимална Премија Перформанси, Безбедност И Запирање Способност. Raybestos R-Линија Керамички Сопирачки Влошки керамички материјали во согласност СО ОЕ и испорача одговорно сопирање тоа е чисто и тивко . Вклучен е хардвер од нерѓосувачки челик премиум 301, каде што е применливо . Амортизација на бучава слоевит шим . Слотови и комори натпревар ое дизајн, овозможувајќи за помалку бучава, вибрации и суровост . Фабрика излечи за ефикасно сопирање веднаш надвор од кутијата. Одговара Изберете : 1994-1999 БУИК ЛЕСАБРЕ 1994-1997 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1994-1996 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1994-1997 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 1994-1999 ОЛДСМОБИЛ 88 1994-1999 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 1994-1996 БУИК ПАРК АВЕНИЈА 1994-1996 КАДИЛАК ЕЛДОРАДО 1995-1996 БУИК РИВИЕРА 1994-1996 КАДИЛАК СЕВИЉА 1994-1996 ОЛДСМОБИЛ 98 1997-1998 ОЛДСМОБИЛ РЕГЕНЦИЈА 1995-1996 ОЛДСМОБИЛ АУРОРА 1994-1996 ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА 1996-1999 олдсмобил ЛСС 1994-1996 ПОНТИЈАК ТРАНС СПОРТ 1994-1996 ОЛДСМОБИЛ СИЛУЕТА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката