• Новак
Raybestos 980372FZN Елемент3; Обложени Роторот Одговара изберете: 2005-LEXUS RX

Raybestos 980372FZN Елемент3; Обложени Роторот Одговара изберете: 2005-LEXUS RX

Rating 
DEN 3601.12

Достапност
Производот е достапен

Елемент3; Обложен Ротор • сива Фузија 4.0 облога за долготрајна заштита од 'рѓа ги прави роторите На Елемент3_ совршен избор за продолжено изложување на дожд, сол, снег и сурови хемикалии на патиштата • ое-исти, квалификуван материјал Г3000 обезбедува структурен интегритет и максимален век на траење • Странично истекување од 0.004" или помалку и варијација на дебелина помала од 0.0005" обезбедува помалку педали пулсирање, помал Шум На Сопирачките и продолжен век на траење на Подлогата • балансирањето на мелницата помага да се минимизираат Варијациите На дебелината На роторот И доведува до соодветна рамнотежа, минимизирани вибрации и потивки вклопувања за запирање изберете : 2005-2009 lexus Rx И Повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката