• Новак
Занает Дупка Удар, Работен Век Кожа Дупка Удар, Обработка На Кожа За Шиење Хартија Одлуки

Занает Дупка Удар, Работен Век Кожа Дупка Удар, Обработка На Кожа За Шиење Хартија Одлуки

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Занаетчиска Дупка, Работен Век Кожна Дупка, Обработка На Кожа За Правење Хартија За Шиењеспецификација : Тип На Артикал : Автоматско Дупчење На Кожна Дупкаматеријал : 45# челик + Чист Бакар + Цврста Должина На Дрво : Прибл. 130мм / 5.1 Во Третманот : Листа На Пакети За Фино Мелење : 1 Х Комплет За Дупки од Кожа главата е заменлива, тивко удирање, удобна и брза. Рачката е изработена од цврсто дрво, а главата е изработена од чист бакар, издржлив за употреба. Дизајниран за занаетчии за резба на кожа, тој е тивок и заштедува труд и може да се користи за удирање под различни агли. Широко се користи во шиење, обработка на кожа, правење хартија, печатење и други индустрии. Лесен за инсталирање и отстранување, ударот е еднократно. Алатката за автоматско удирање заштедува труд, нема потреба од чекан. Мала големина, лесна за носење, а не заземаат простор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката