• Новак
Шик Дом Jazlyn 7-парчен цветен медалјонски кревет во сет за покривање на торбички, кралица, сина боја

Шик Дом Jazlyn 7-парчен цветен медалјонски кревет во сет за покривање на торбички, кралица, сина боја

Rating 
DEN 1039.84

Достапност
Производот е достапен

Ако сакате да дадете изјава и да уживате во потрагата по совршена постелнина за да го направите вашиот кревет фокусна точка во вашата спална соба, ќе го сакате капакот на Jazlyn Duvet поставен од Chic Home. Оваа од еден вид на Duvet Cover има голем печатење на цветни медалјон на бела врвна обвивка и има дискретно затворање на патент. Завршете го сетот со вклучениот дизајн координирани перници за перници или измешајте и совпаѓајте со свои парчиња за уникатен изглед. Вклучен е поставен лист со четири парчиња (1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 перници) е вклучен со секој сет. Вклучува 1 дух, 2 шами, 1 рамен лист, 1 вграден лист, 2 перници. Достапните бои се сиви, сини. Суво чисто претпочитано. Машината што може да се пее, користете машина за пред натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете ладна вода во нежен циклус, паѓајте сува тивок оган или сув на воздухот. Го штити вашето пополнување на удобноста надолу и надолу - оваа шик домашна покривка е совршена за заштита на вашиот омилен утешител или дух. Стил и удобност - Нашите модни напред, Duvet Cover Setts Setters Style и функција за да ви го дадат најдобриот изглед и најудобно постелнина. Дизајн на медалјон - Современа голема медалска печатење со големи размери на лицето - Дизајн координирани шами го комплетираат изгледот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката