• Новак
14 прилагодено плетено здолниште за кревети од прашина, кралица, камила

14 прилагодено плетено здолниште за кревети од прашина, кралица, камила

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Клара Кларкклара Кларк е многу посветена на своите клиенти, ние стоиме зад нашите производи и клиенти. Нашата крајна цел е да го задоволиме секој клиент, од моментот кога ќе ги купите нашите производи во текот на целиот живот. Со повеќе од 40 години искуство во текстилната индустрија , постојано слушајќи ги потребите на нашите клиенти, задоволни сме да ви понудиме најквалитетен микрофибер кревет. имајте аголни плети и давајќи му на вашата спална соба елегантен, елегантен и луксузен изглед. 100% природен хипоалергичен микрофибер преостанато ткаенина со својата елегантна драпење ја прикрива рамка за пролет и кревет, создавајќи унифициран и современ изглед, можете да бидете сигурни дека гостите нема да ги фатат Погледот на пролетта на кутијата или кој било дополнителен простор под креветот. Достапно во различни големини и бои, здолништето на креветот е достапно во сите големини и многу бои што го олеснува совпаѓањето со постојните комплети за постелнина или за оние што уживаат во координацијата во боја. Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перници, удобности, заштитници на душеци и ќебиња. ниско - или обесено на облеката за да се исуши во топол сончев ден. Користете само белило што не е хлор и топло железо по потреба, вклучена 100% гаранција за задоволство од која било причина да одлучите дека ова не е за вас, сè што треба Дали е испратете едноставна е-пошта и добијте 100% враќање на парите, апсолутно никакви прашања поставени, ќе бидете воодушевени од нашата извонредна поддршка за клиенти! Нашата цел е да ви обезбедиме најдобра услуга за клиенти во светот и да ве направи а Lifetime Среќен клиент, продавница самоуверено со нашите 5-starвездички задоволство гарантирај ги нашите илјадници задоволни клиенти кои веќе уживаат во блажено искуство за спиење. Ти го заслужи тоа! 100% луксузна микрофибер прашина. Големина - здолништето со креветот со големина на кралицата мери 60 "x 80" инчи (152 x 203cm) со капка прилагодена од 14 "инчи. Направени од издржлив материјал - здолништата со кревети на Клара се изработени од тешка четкана 100 GSM ткаенина, специјална ткаенина која е позната по тоа колку добро се држи со текот на годините, и е дизајнирано да издржи многу напнатост и употреба. Стилски - Облечете го креветот во луксуз и квалитет со здолниште со микрофибер кревети од Кларк Кларк. Нашите здолништа за кревети изгледаат одлично и го надополнуваат секој сет на постелнина. Оваа плетена, неутрална боја на здолниште во кревет добро со кој било стил на дизајн на ентериер . квалитетен дизајн и добро прилагодена-Клара прашина од прашина е стручно прилагодена со две плети пред и две плети на страните за беспрекорно вклопување. Убаво се вклопува под вашиот душек, осигурувајќи се дека здолништето во креветот не се менува и секогаш е на место, овозможувајќи му на креветот да ги заведе сите страни на вашиот кревет . удобна и лесна - ткаенината со која се направени рафли од прашина од Клара не е само трајно, туку импресивно, туку импресивно, туку импресивно, туку импресивно лесен. Ова овозможува количество на движење што може да се дише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката