• Новак
Џемпер на екипажот на Georgeорџ, до големина 5xl

Џемпер на екипажот на Georgeорџ, до големина 5xl

Rating 
DEN 494.24

Достапност
Производот е достапен

80%памук 20%полиестерска машина миење ладно миење со како бои нежен циклус само не-хлор белило кога е потребно суво суво ниско ладно железо, ако е потребно 80%памук 20%полиестер машина миење ладно миење со како бои нежен циклус само не-хлор белило кога Потребно е суво суво ниско ладно железо доколку е потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката