• Новак
Се прашувам нација за девојчиња за девојчиња за девојчиња за бебе и мали деца

Се прашувам нација за девојчиња за девојчиња за девојчиња за бебе и мали деца

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Симпатибилен и лесен стил со печатење ромпер на чудо нација. Изработено од супер мек памук, овој ромпер нуди многу покриеност благодарение на дизајнот со долги нозе. Идеален основен за нејзината гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Собрано екипаж. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : кратки ракави со трим со зелена салата. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : еластична половината со лак акцент; печатење на сите; Заштитени нозе со еластични манжетни. Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката