• Новак
6-аутлетска лента за пренапони

6-аутлетска лента за пренапони

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

GE 14914 6-Outlet Surge Strip, 6 x AC моќност, 150 J, 3 ft GE 14914 6-Outlet Surge Strip Инсталирање на заштитник на напливот ви дава мир на умот. 6 X ACE POWER CERCEPTACLES За да ја заштитите вашата опрема од минливи напрегања. Дајте им на вашите уреди максимална заштита со 150 J енергетски рејтинг. Лесно поврзете се со wallиден излез со кабел од 3 стапки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката