• Новак
32-во. W 3H8-во. Керамички Врв Поставен Во Бела Боја-Чешма За ЧАША Вкл

32-во. W 3H8-во. Керамички Врв Поставен Во Бела Боја-Чешма За ЧАША Вкл

Rating 
DEN 3199.84

Достапност
Производот е достапен

32-во. W 3 H8-во. Керамички Врвот Во Собата Во Бела Боја-CUPC Славина Вкл. Овој транзитиол керамички врвен сет припаѓа на извонредната серија на рокси дизајн. Се одликува со форма на правоаголник. Овој керамички врвен сет е дизајниран да биде инсталиран како пад на керамичкиот горен сет. Изграден е со керамика. Овој керамички горен сет доаѓа со завршна глазура од емел во Бела боја. Таа е наменета за 3h8-во. тапа. Овој транзитиол керамички врвен сет припаѓа на извонредната серија на рокси дизајн. Се одликува со форма на правоаголник. Овој керамички врвен сет е дизајниран да биде инсталиран како пад на керамичкиот горен сет. Изграден е со керамика. Овој керамички горен сет доаѓа со завршна глазура од емел во Бела боја. Таа е наменета за 3h8-во. тапа. Овој производ е пакет (збир на повеќе производи)Овој керамички горен сет припаѓа на серијата рокси овој керамички горен сет има форма на правоаголник со стил на транзитиол овој производ е направен за пад на инсталацијата упатствата за инсталација се вклучени во кутијата овој керамички горен сет е дизајниран за славина 3h8, а локацијата за дупчење на славината е на центарот, доаѓа со прелевање за безбедност мијалников керамички горниот сет е направен со керамикпримарната боја на овој производ е бела и доаѓа со хромирана хардверска мазна непорозна површина; спречува промена на бојата и избледувањедвоен отпуштен и застаклен за издржливост и отпорност на дамки175-стандарден отвор за одвод на сад-када конструиран со месинг без олово, обезбедувајќи цврстина и издржливост цврст гломазен месинг се чувствува (не е евтин и лесен)Вклучени се хардвер за монтирање и топло-ладни водоводи максимална стапка на проток 1 боја : бела. Заврши : Емел Глазура. Материјал : Керамика. Серија : Рокси. Форма : Правоаголник. Стил : Транзитиол. Врвна Боја : Бела. Врвот Дебелина : 1.5. Тежина : 46. Тапа Дупчење : 3 H8-во. Тапа Дупчење Локација : Центар. Вклучува Канализација : Не. Инсталирајте Тип : Пад Во. Број На Мијалници : 1. Прелевање : Да. Ширина Група : 30-во. - 39-во. Хардверска Боја : Хром. Вклучува Славини : Да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката