• Новак
Трговска марка ликовна уметност „божиќни птици“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „божиќни птици“ платно уметност од Jeanан Плут

Rating 
DEN 1071.84

Достапност
Производот е достапен

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Сезонал Стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има две птици кои седат во дрво во центарот на рамката. Јас сум во најголем дел самоучен сликар сликар , фотограф и графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години Jeanан Плут „Божиќни птици“ платно уметност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката