• Новак
Сохо Чевли Женска Кожа Ватиран Патент Врвка Високи Врвни Патики

Сохо Чевли Женска Кожа Ватиран Патент Врвка Високи Врвни Патики

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа симпатична ватиран висок врвот Патики карактеристики круг пети силуета, страна патент детали, чипка до дизајн, и поместена јазик и јака.Материјал : Тексас/Кожа : Синтетички Стил : detailетски страничен патент детали. Лесно обложен јазик и јака, мека постава, ватиран и лесно обложен надворешен ѓон.ЗАБЕЛЕШКА : Црните и Винските кадифени патики доаѓаат со врвки од лента. Сите други доаѓаат со обични патики со врвки,патики со висок врв, женски патики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката