• Новак
Уникатни поволни цени за женски фенер за ракави на екипажот на екипажот за зимски ребрести џемпер од пулвер

Уникатни поволни цени за женски фенер за ракави на екипажот на екипажот за зимски ребрести џемпер од пулвер

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Изградете ја вашата гардероба и завршете ги облеките со овој блузонски врв. Овој класичен џемпер располага со вратот на екипажот, блусон и ракавите на фенер за да ве одржат топло. Класичен стил, дојдете во лесен дизајн на вратот на екипажот. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото должина на ракави 35 7/8 14 1/2 23 1/4s 37 3/4 15 - - 23 5/8m - 39 3/4 15 1/2 24 L 42 7/8 - - 16 1/8 24 3/8xl - - 46 1/8 16 7/8 - - 24 3/4 женски фенер за ракави на екипажот на екипажот на вратот зимски ребрест џемпер 93% полиестер 7% спандекс. Класичен џемпер. Pullover Bluson Top. Вратот на екипажот. Ракав на фенер. Дизајн со ребра. Цврста боја. Машинско миење ладно со како боја. Моделот носи во големина XS (висина : 5'6 ", тежина : 106 bs).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката