• Новак
Рамен црн циркониум прстен со ласерски келтски крст

Рамен црн циркониум прстен со ласерски келтски крст

Rating 
DEN 974.88

Достапност
Производот е достапен

Овој значаен црн циркониум келтски крст прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 8мм рамен црн циркониумски прстен со ласерски келтски крст : овој уникатен келтски крст венчален прстен е издржлив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката