• Новак
2XL Мантачи Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2XL Мантачи Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Мантачи мама го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има мајка мантачи испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката