• Новак
Голема Точка На Среќа Златен Сјај-Не-Неред Вистински Златен Сјај Отсечени Броеви-Конфети за Забава на 7-ми Роденден-Сет од 24

Голема Точка На Среќа Златен Сјај-Не-Неред Вистински Златен Сјај Отсечени Броеви-Конфети за Забава на 7-ми Роденден-Сет од 24

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Златните Сјајни 7 се совршен начин да ги оживеете сите ваши идеи ЗА забава САМИ. Секој сет на вистински златни отсечени броеви без хаос вклучува 24 украси од хартија. Расфрлајте го бројот 7 исечете ја должината на масите за забави или придржувајте се до чанти за забави за симпатични украси за роденденски забави. Секој Златен Сјај 7 има сјај без хаос напред и бела хартија назад, што ги прави лесни за прицврстување на различни предмети. Вистинските златни сјајни броеви ќе додадат малку дополнителен сјај на целиот ваш декор за забава! Златен Сјај Број 7 Конфети ВКЛУЧУВА 24 без хаос вистински златен сјај отсечен број 7 за роденденска забава. Златните конфети број 7 се исечени од сјајна хартија без неред, што ги прави совршени за украси на масата и обезбедуваат лесно чистење. СОВРШЕНИ УКРАСИ ЗА ЗАБАВИ : Златен Сјај 7 отсечени броеви доаѓаат во сет од 24 и МЕРАТ . Реал злато сјајот број исечоци изгледаат одлично расфрлани надолу вклучена и трпезариски маси, дупка удирани со тупаници и врзани како ознаки на партијата услуги, или се придржуваат до стакларија и бонбони вклучена тегли како партија украси. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : отсечени сјајни конфети во форма На неред ќе ви помогнат да ги завршите сите ваши идеи ЗА забава САМИ! Златен Сјај 7-Не-Неред Вистински Златен Сјај Отсечени Броеви Конфетите ќе пристигнат исечени и подготвени за употреба на прославата на вашата роденденска забава. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Златен Сјај 7 Отсечени Броеви се професионално исечени од тешка, картонска сјајна хартија. Потоа се проверуваат за квалитет додека се внимателно рачно спакувани во комплети од 24. Злато сјајот 7 број конфети користи Не-ХАОС Вистински Злато Сјајот Хартија со бела обратна страна, елиминирање на сјајот снегулка додека максимизирање блинг ефект!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката