• Новак
Држач за морски чаши Кимис чамец во форма на чаша за пијалоци од не'рѓосувачки челик, дебел за чамци, маси за игри со маси софи софи автомобили

Држач за морски чаши Кимис чамец во форма на чаша за пијалоци од не'рѓосувачки челик, дебел за чамци, маси за игри со маси софи

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Производот е достапен

Држач за морски чаши Kimiss boat rinklike chripth starder 304 не'рѓосувачки челик 89мм ID 10 mm дебела за чамци табели за игри софи софицификација : тип на ставка : сопственик на чаша : 304 не'рѓосувачки челик Дијаметар : приближно. 3-1/2in 89mmoverall Висина : Прибл. 116мм/4,6inoverall длабочина : приближно. 130мм/5.1inapplication : Чувајте разни лименки, чаши, чаши, шишиња и многу повеќе. Широко користени во чамци, табели за игри, софи, автомобили, итн. Широко се користи во чамци, табели за игри, софи, автомобили, итн. Висококвалитетни материјали : Стилски држач за чаша е изработен од премија 304 не'рѓосувачки челик со огледало полиран третман финиш, изгледа деликатно и стилско и трајно за употреба . држач за облик на облик : The Севкупниот држач за пијалоци со брод е дизајниран со L форма за заштеда на простор и може стабилно да ги поправи вашите чаши, избегнувајќи истурање, погодно за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката