• Новак
Ох ла ла Шери плус големина Абелина babydoll + g-string сет

Ох ла ла Шери плус големина Абелина babydoll + g-string сет

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Chemise Babydoll со кабриолет врски и соодветна чипка на полици со ленти со чипка со приложени конвертибилни врски стандардно прилагодливо каиш на рамото еластично низ целото тело на чипка со тул функционални врски со чипка г-жица 90% полиамид 10% миење на раката, сув рамен, нема срам во вашиот срам во вашиот срам во вашиот срам во вашиот срам во вашиот срам во вашиот Убива игра, бебе. За бесрамно флертната девојка, плус големината Абелина Бабидол и совпаѓање на г-жицата има полица за полица со кабриолет, функционални предни врски со тул, за да можете да го прилагодите потписот да изгледа како што сакате. Целокупната чипка искривена од половината на Империја создава неодоливо чувство на кокета и ја открива секси-лента за мрежи под него. Прилагодливи еластични ленти за рамо за дополнително засилување на расцеп ако сакате. Задејте и ве молам во плус големина Абелина Babydoll. О ла ла Шери OLL-75-10853 X чипка империја Babydoll со функционални чаши за полица за врзување G-String Color : Black-Amaranth.Size : 1x/2x-3x/4x.see Графикон за големина подолу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката