• Новак
Апстрактни индустрии Апстрактни сонце сјае пустини кафеави линии, 30, дизајн од JJ Design House LLC

Апстрактни индустрии Апстрактни сонце сјае пустини кафеави линии, 30, дизајн од JJ Design House LLC

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : модерна уметност; Графики; Сонце, апстрактно. Дизајн од JJ Design House LLC.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката