• Новак
Килим на отворено подрачје на границата Фреда, беж зелена 3, 6 '9'

Килим на отворено подрачје на границата Фреда, беж зелена 3, 6 '9'

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е совршен за области со висок сообраќај и во затворено и на отворено, како што се внатрешен двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отпуштање и да се овозможи да се исуши во топло добро вентилирано подрачје. Фреда граница на отворено, килим, беж/ зелена 3, 6 'x 9'.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката