• Новак
Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

Rating 
DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

Уживајте во сонцето во Calisa од Brinley Co. Оваа искривена страшна сандала има еластични горе за флексибилно вклопување и удобна пена од 7 мм ™ подножје за дополнителна поддршка. Ниска потпетица од клин, завиткана во плетенка Еспадрил, го усовршува дизајнот. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 7 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката