• Новак
Гербер бебе девојче спиење n игра, 2 -пакет, големини на новороденче - месеци

Гербер бебе девојче спиење n игра, 2 -пакет, големини на новороденче - месеци

Rating 
DEN 112.00

Достапност
Производот е достапен

Од време на дремка до време на игра, овие симпатични играчи ‘n играат од Гербер се совршени за каква било активност. Секое парче е направено во супер-мека ткаенина која е нежна на нивната кожа и е погодно за да се исчистите и да се грижите. Предното затворање на ZIP се одликува со табулаторот за безбедност на копчето SNAP за целодневна удобност. Не заборавајте : Оваа дво-пакет со слатки, печати инспирирани од лисица е внимателен подарок за следниот туш за бебиња и лесно ја ажурира нејзината гардероба за бебиња. Материјал : 100% памучен дрес; Поврзување : 100% памучно ребро. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 претстави за спиење n. Деколте : екипаж. Затворање : Предно затворање на поштенски патент со табулаторот за безбедност за промовирање на целодневна удобност. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Изработени во мека ткаенина што е нежна на нивната кожа; затворено подножје. Гербер бебе девојче спиење n игра, 2 -пакет, големини новороденче - 3/6 месеци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката