• Новак
Ѓердан од сребрен крст на Анавија Стерлинг Нова Година Благодарам подароци за мама, Среќна картичка за Божиќни ѓердан за неа

Ѓердан од сребрен крст на Анавија Стерлинг Нова Година Благодарам подароци за мама, Среќна картичка за Божиќни ѓердан за неа

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

✿еми Божиќна картичка и подарок за накит со сребро на вкрстено сребро Овој нежен Божиќен ѓердан го одликува Стерлинг Сребрен крст, виси од деликатниот сребрен ланец. Посакајте ја вашата сакана среќен Божиќ и да им донесете убави новогодишни желби. Тоа е прекрасна и уникатна идеја за Божиќен подарок за вашата loveубовна. Среќен Божиќ "Овој Божиќ, благодарен сум за вашите внимателни начини, радоста што ја внесувате во мојот живот и вие безначајна поддршка. се. Покрај тоа, и приврзокот и ланецот се без олово, без никел и хипоалергичен - така што тие нема да ја направат вашата кожа црвена или чеша. ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓерданот за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци-925 Стерлинг сребро; Синџир-926 Стерлинг сребро. Големина на приврзок : 0,31 "x 0,51". Должина на ланецот - 16 " + 2" ланец за продолжување. Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката