• Новак
Атлетски работи женски банџиски патики, широка ширина на располагање

Атлетски работи женски банџиски патики, широка ширина на располагање

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Ажурирајте ја активната гардероба со атлетски работи патики. Се одликува со дизајн на тркалезни пети и нуди поддршка додека сè уште изгледа стилски. Овие чевли можат да се носат за активен животен стил или секојдневна употреба, бидејќи ги спарувате со јога панталони за обичен, удобен изглед. Со банџиите за лесен стил на вклучување, овие патики се достапни во различни големини и исто така доаѓаат во широка ширина, за да можете да го најдете идеалното вклопување. Земја на потекло : Увезен. Материјал : полиестер. Womenенски животен стил џогер патики од атлетски дела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката