• Новак
Подобри домови и градини Делахи Студио Студио Денот на отворено софа со перничиња, морнарица

Подобри домови и градини Делахи Студио Студио Денот на отворено софа со перничиња, морнарица

Rating 
DEN 8000.00

Достапност
Производот е достапен

Додадете удобно, стилско парче во вашиот дом со ова подобро полнење со перниче за лилјаци со полиестерски влакна. Со страни нагоре, тоа е софа; Со страни надолу, тоа е кревет. Поддржува до 550 фунти. Темно кафеава рамка, вртено полиестерска перница и перници. FSC овластено цврсто дрво Подобри домови и градини софа. 1-годишна ограничена гаранција. Модел# BH1709209735.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката