• Новак
КОРОР Вкус на зачини за вкус на Светскиот свет без вештачки конзерванси, без додадено зачинување на месо од месо и зеленчук без додадена сол 1. мл

КОРОР Вкус на зачини за вкус на Светскиот свет без вештачки конзерванси, без додадено зачинување на месо од месо и зеленчук

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Јадете како локално со Knorr®! Ако барате да создадете вкусен оброк во кој има вкусови од целиот свет, Кнор може да помогне! Вкусот на Кнор на Блискиот исток ™ Зачинот на месо и зеленчук е направен со манжетни сумац, семе од сусам од сусам и мирисна мајчина душица, а парови вкусно со скара од месо, супи и зеленчук. Вкусот на Кнор на Блискиот исток ™ Зачинот на месо и зеленчук не содржи додадена сол, без вештачки конзерванси и без додадена MSG. Новите сезони за вкус на Светот на Кнор е голем број на мешавини за зачини кои ви помагаат да ги донесете вистинските вкусови на светската кујна во вашата домашна кујна. Можете да јадете како локално со нашите шест вкусни мешавини за зачини : Knorr Taste of India ™, Knorr Taste of Japan ™, Knorr Taste of Ethiopia ™, Knorr Taste of Corea ™, Knorr Taste of the Beyonoag ™ и Knorr Taste of Marocco ™ . За рецепти за наводнување со уста, посетете. Кнор верува дека добрата храна е важна и секојдневните оброци можат да бидат исто толку магични како и специјалните прилики. Производите на Knorr го должат својот вкус и вкусови на кулинарските вештини и страста на нашите готвачи. Ние извориме висококвалитетни состојки за да создадеме вкусни зачини, странични јадења, коцки од бујлон, сосови, грави и супи што ги уживаат семејствата насекаде. Вкус на КОРОР НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ ВЛЕДНИЦИ Нема вештачки конзерванси, без додадено зачинување на месо од месо и зеленчук без додадена сол 1,3 мл Кнор Вкус на Блискиот исток ™ Зачинот на месо и зеленчук е автентична зачинета мешавина што носи вкусни вкусови на Блискиот исток во до удобноста на вашиот дом . со затегнат сумац, вкусен семе од сусам и миризлива мајчина душица, Кнор® Вкусот на средно -источното месо и зеленчук зачини парови вкусно со скара од месо и зеленчук . Вкусот на Блискиот исток ™ Месото и зеленчуковиот зачинување содржи зачини за зачини со месо и зеленчук Нема додадена сол, без вештачки конзерванси и без додадени MSG . Обидете се со зачинување на Норор во нашето рецепт за пилешко месо од либанско скара. Целосен рецепт достапен на . Јадете Блискиот исток како локален со Норор вкус на Блискиот исток ™ зачини со месо и зеленчук . Зачините на Норор ви помагаат да ги претворите здравите состојки во вкусни оброци, можете да се чувствувате добро за јадење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката