• Новак
Машки тенок панталони за машка двојка

Машки тенок панталони за машка двојка

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Носете ја марката што трае. Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за оние кои бараат врв на стилот во нивното секојдневно носење. Izod Most Comfort Shartирки за истегнување на Twill Castrets има ткаенина за истегнување за исклучителна удобност и лесно движење. Овие панталони имаат стајлинг од 5 џеб и доаѓаат во тенок вклопување. Носете ја марката што трае. Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за оние кои бараат врв на стилот во нивното секојдневно носење. Izod Most Comfort Shartирки за истегнување на Twill Castrets има ткаенина за истегнување за исклучителна удобност и лесно движење. Овие панталони имаат стајлинг од 5 џеб и доаѓаат во тенок вклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката