• Новак
Данскин сега полиестерски спандер џогер Пант

Данскин сега полиестерски спандер џогер Пант

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Овие опуштени џогерски панталони со плус-плус-плус-плус се совршени предмети за женска гардероба. Овие трендовски џегинг можат да бидат облечени за да одговараат на вашиот стил. Одликувајќи се со еластична лента за половината и спуштање на ниско ниво, овие џогери се совршени со симпатична качулка и чевли. Достапно во разновидни бои. Данскин сега женски плус-големина опуштена џогер Пант : 90% полиестер, 10% спандекс. Машинско миење ладно. Јогер Пант. Мала капка ниска. Еластична лента за половината w/ вратоврска. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Активна облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката