• Новак
Примарен челик од не'рѓосувачки челик антички бел бронзена нараквица од агат одбрана

Примарен челик од не'рѓосувачки челик антички бел бронзена нараквица од агат одбрана

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Едноставен, но елегантен, оваа нараквица од не'рѓосувачки челик и црна агатика сигурно ќе додаде елеганција на вашиот зглоб. Изложувајќи 47х6,5 мм антички бел бронзен позлатен шарм и црни агатични камења, оваа нараквица широка 8мм има полирана и античка завршница за сјај. Оваа нараквица што привлекува очи ќе направи одличен избор за секоја посебна пригода или секојдневно носење.Метална тежина : 26,04 Грамсјева тип : Моден грабнат стил : брада нараквица за нараквици : Висока полска, антиквитети : Unisexclasp : Прилагодувач : Adjectable Metal : Незгодниот челичен челик : Бела плоча : Бела бронзена : Бела бронзе -Плетирани Димензии : Прилагодлива должина, 47мм x 6,5мм Charmgemstone Детали : Тип : Агатеколор : Black Shape : Round Size : 8 Mmquantity : 22your ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Челик, антички, полиран, сива бронзена позлатена, истегнување, скапоцен камен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката