• Новак
Добри вибрации само за маички за кратки ракави за мажи и големи машки врски

Добри вибрации само за маички за кратки ракави за мажи и големи машки врски

Rating 
DEN 273.60

Достапност
Производот е достапен

Сè е за добрите вибрации на оваа кул мета со привлечна боја на вратоврска и изработена во памук за дишење. Со класична силуета, оваа машка мачка има удобно вклопување со меко чувство-совршено за лето и пошироко. Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Ознака-помалку внатрешна за дополнителна удобност. Кратки ракави. Контраст печатење однапред; Печатење во боја на вратоврска. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машка добра вибрација само маица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката