• Новак
Без граници на јуниори фустан за завиткување на фау

Без граници на јуниори фустан за завиткување на фау

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Ова флертно откритие од без граници е воздушен, лесен додаток на вашата гардероба. Овој фустан со кратки ракави има дизајн на факс на обвивка со акцент на странична вратоврска и прави еден и направен избор за обични викенди. Спарете го со омилените сандали или станови и додајте со капа. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Fit и Flare. Должина : должина над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; Дизајн на обвивка за обвивка со затворање на странична вратоврска; меко плетено тело. Фустан за обвивка на јуниори од без граници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката