• Новак
Mesенска мрежа Reebok Women's Mesh наредена печатена јакна за фокус со предни џебови и предно размавта

Mesенска мрежа Reebok Women's Mesh наредена печатена јакна за фокус со предни џебови и предно размавта

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Јакната на Focusенската патека на Reebok, со предни џебови и предно размавта е совршена за преземање на студеното зимско време. Направено од 100% полиестер, оваа мрежна јакна е наменета да ве одржува пријатно додека останувате во стил, за да можете да се фокусирате на она што е важно. За ваша удобност се додадени предни џебови и предно размавта, за да можете да чувате какви било најважни работи додека сте во движење! Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship. Направено од 100% полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката