• Новак
Затемнете ги децата за затемнување на микрофибер Термабак панел за завеси

Затемнете ги децата за затемнување на микрофибер Термабак панел за завеси

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Краток опис не е достапен панел за микрофибер за Eclipse Kids Microfiber : Се продава како единечен панел. Блокира светлина, ја намалува бучавата и заштедува енергија. 100 проценти полиестер. Лесна грижа, машина за миење машини. 3 "џеб за шипки : 1" -2 "шипка препорачана за максимален стил. Завесата шипка се продава одделно. Достапно во разни бои и големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката