• Новак
Music Music Music Box- Midsummer Night's Dream

Music Music Music Box- Midsummer Night's Dream

Rating 
DEN 719.84

Достапност
Производот е достапен

Кои се деталните информации : ● Прекрасна мелодија ● Одлична декорација ● Оригинален дизајн, технологија од прва класа ● Одлично за DIYERS и loversубители на музика. ● Совршен подарок за момчиња , девојки и пријатели Ова не е само музичка кутија за DIY, туку и мистериозен партнер, тоа ќе донесе изненадувања во вашиот секојдневен живот што е во кутијата : ● Дрво, иверица со ласерски куќи ● Електрични делови ● Детален англиски јазик Упатства Комплетот за дрвени музички кутии користи оригинален дизајн и исклучителна технологија за сечење ласер, секоја табла по повеќе од 12 процес на печатење на екран за да обезбеди јасна шема, целосна боја. Сите мастила се овластени од CTI. По инсталацијата, можете да ја ротирате пролетта, да уживате во музиката-„Невозможниот сон“, да гледате музичка кутија на ротирачките предмети, тивко уживајте во ова прекрасно време. Користејќи висококвалитетно движење на Серинет, може да свири Crisper Music. Дрвената музичка кутија за DIY може да ви овозможи да ја доживеете забавата на рацете и мозокот. Откако ќе ја соберете готовата работа, ќе имате чувство за достигнување. Ова исто така може да се собере со други за да помогне во зголемувањето на степенот на разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката