• Новак
Подобри домови и градини Шарма Јута 8 '10' килим од Дејв и enени Марс

Подобри домови и градини Шарма Јута 8 '10' килим од Дејв и enени Марс

Rating 
DEN 4094.72

Достапност
Производот е достапен

Поставете шик изглед на кој било простор со подобри домови и градини Шарма Јута килим од Дејв и enени Марс. Природната конструкција и еклектичен впечаток на овој килим веднаш ќе го трансформира изгледот и чувството на која било област во вашиот дом. Покрај тоа, рамнотежата на текстурите на килимот, декоративните детали и топлите неутрални тонови го прават совршено преодно парче за поставување помеѓу просториите. Исто така е достапно во неколку различни големини, така што можете да ја изберете опцијата што најдобро одговара на вашите интереси. Земете го вашиот стил на внатрешен дизајн на поголеми височини со подобри домови и градини Шарма Јута килим од Дејв и enени Маре. Подобри домови и градини на производите вклучуваат многу декор предмети. Можете лесно да ги пронајдете вистинските артикли со тоа што барате специфичен вид на производ, проверка на категории или прелистување по колекција. Можете лесно да ја надградите просторијата и да ја направите да изгледа поголема со додавање на светлосни тела или ламба. Држачите на свеќи се одличен начин да се направи секоја просторија да се чувствува поинтимна, а килимите и декоративните перници ја прават вашата спална соба или дневна соба да изгледа повеќе добредојдена. Погледнете го изборот на wallидна уметност за да ја персонализирате секоја просторија. Правоаголен јута затворен килим со тазел раб. Дизајнот на еклектични мешани материјали нуди шик акцент на секоја просторија. Големината 8 'x 10' е идеална за покачување на поголемите области во вашиот дом. Достапно во оваа големина 8 'x 10' или по ваш избор на големина 5 'x 7' или 30 "x 46" или 7 'тркач. Направено од 82% јута и 18% памук. Грижата за вашиот килим е едноставна со брзо чистење на точки. Пролевањето на лабави влакна е нормално. Препорачуваме да го вакумирате килимот редовно на поставка со мала моќност со четка за тепач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката