• Новак
Почетна Ретро Корпа За Отпад Креативен Пластичен Контејнер За Ѓубре Стил На Случаен Модел

Почетна Ретро Корпа За Отпад Креативен Пластичен Контејнер За Ѓубре Стил На Случаен Модел

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Опис. Оваа ставка е практична и стилска кофа за складирање ѓубре, што е . изработени од пластичен материјал. Со голем капацитет дизајн, тоа е лесно и . удобен за употреба. за кујна, дневна соба, спална соба, бања и. сите други места. Неопходен додаток за разубавување и поедноставување на вашиот . животот!. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Пластика. - Големина : 29, 00Х22, 00Х22, 00см/11, 40Х8, 65Х8, 65ин. - Направено од премиум материјал, ќе служи многу долго време. - Едноставен дизајн заедно со површина од зрно дрво, слободно одговарајте на вашиот дом. - Добри асистенти за живот, направете ја вашата животна средина поуредна и поубава. - Погоден за бањи, простории за перење, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија и многу повеќе. - Отворите за ѓубре се доволно големи за да го олеснат празнењето . Направено од премиум материјал, ќе служи многу долго време. Едноставен дизајн заедно со површината на зрното од дрво, слободно одговарајте на вашиот дом. Добри асистенти за живот, направете ја вашата животна средина поуредна и поубава. Погоден за бањи, простории за перење, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија и многу повеќе. Отворите за ѓубре се доволно големи за да го олеснат празнењето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката