• Новак
Партии за партии на хартија од хартија, 8CT, одлични за родендени и Велигден

Партии за партии на хартија од хартија, 8CT, одлични за родендени и Велигден

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Чекор до плочата и ставете ја вашата забава на вистински начин со овој празничен сет од 8 тематски плочи.8 Плочи за хартија7 "Widebrand : -Cake Walk (забава) B07 J6 Snx NVPOLKA DOT APPETIZER PLATE-IRIDESCENTPRODUCT MAXENT : -PAPERCOLOR : -METALYCLICETICEMENTUMBER#7864 Плоча за мезе за полка точка - iridescent.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката