• Новак
Мук Лукс Вести Фау крзно подигнување на тока

Мук Лукс Вести Фау крзно подигнување на тока

Rating 
DEN 573.44

Достапност
Производот е достапен

Модата се среќава со удобност и топлина! Muk luks 11 "Високо со средно-телевизиско влечење на багажникот се карактеризира со велур и целосна нога. рамен до суво. Увезено. Класично влечење на стил. 11 инчи високо. Детали за тока на појас. Полиестерски фаукс велур, 50% акрилик горен, 100% полиестерска ласта од крзно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката