• Новак
Нерѓосувачки Челик Распрскувач На Сирење Џем Путер Сендвич Крем Распрскувачи Нож Домашна Кујна Алатка

Нерѓосувачки Челик Распрскувач На Сирење Џем Путер Сендвич Крем Распрскувачи Нож Домашна Кујна Алатка

Rating 
DEN 170.56

Достапност
Производот е достапен

Професионален Нерѓосувачки Челик Путер Нож Сирење Крем Џемови Путер Сендвич Распрскувач Алатка За Појадок, Путер, Сирење и Зачини функција : 1. Идеален за ширење меки сирења, џемови, желеа, путер и други додатоци2.Оваа алатка е лесна за држење и е привлечна, лесна и избалансирана за употреба во ваши раце.3.Можете безбедно да нанесете желе и хумус преку некои вежби.4.Лесен за ракување, безбеден и сигурен.5.Задолжително и неопходно во кујната.Материјал за сечење путер од нерѓосувачки челик : 304 Нерѓосувачки челик[Процес] завршна Обработка на Огледало[Големина] Должина : 16,5 см, ширина : 2 см (рачно мерење, со мала грешка) [Компоненти] секач за Путер *1 [Применливо] Ресторан/семејство, итн. (повеќе клучни зборови, ве молиме одделете со запирка)Пакетот вклучува : секач за Сирење *1 Изработен од високо полски финиш 304 нерѓосувачки челик. Стилски мешавини тенки вратови со разгорени рачки и фацетирани совети; Одликувајте се со заоблен раб што тече до зашилен врв. Класичен дизајн на рачка во форма погоден за секоја пригода; Совршен За сечење во коцка путер, а потоа се шири со елеганција. Совршено за сечење и сервирање сирење, или употреба за натопи или намази за појадок, чинии за забави и многу повеќе; исто така одлично за сенф, џем и меки сирења. Оваа алатка е лесна за држење и е привлечна, лесна и избалансирана за употреба во ваши раце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката