• Новак
Мартин, Моника Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена - На Плажа

Мартин, Моника Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена - На Плажа

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Мартин, Моника 12х14 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Насловено - на Плажа. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна модерна дрвена рамка од два инчи. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Мартин, Моника. Наслов : На Плажа. Врамена Големина : 12х14 Инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката