• Новак
Завеса Ѕвезди Месечината Бронзирање Печатење Сенка Термичка Завеса Дупчица Врвот Завеса Прозорец Декорација

Завеса Ѕвезди Месечината Бронзирање Печатење Сенка Термичка Завеса Дупчица Врвот Завеса Прозорец Декорација

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерна Боја : Темносина, Сива, Небесно Сина, Беж, Розова, Зелен Дизајн : Дизајн На Удар Шема : Ѕвезди Месечина(Wx L) : 100x130cm(39.37x51.18")100x200cm(39.37x78.74")100х250см(39, 37х98, 43") Карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.2. Затемнување, енергетски ефикасни завеси за затемнување на вашата дневна соба, трпезарија и спална соба.3. Оваа топлинска завеса со прстен за дупки ќе ја трансформира вашата соба со своите квалитети на затемнување и уникатен материјал за суперсофт завеса со мек сјај со метална месечина и ѕвезди. 4. Идеална завеса за детска спална соба или декор во стилот на земјата. Исто така погоден за дневна соба, спална соба, кујна и други простории.Вклучен пакет : 1 парчиња Завеса (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња.) Известување : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! 1.100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2.Материјал : Полиестер. 3.Боја : Повеќебојна. 4.Стил : Модерен. 5.Шема : Ѕвезди Месечината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката