• Новак
Хавајска Кошула Мажи Обични Кратки Ракави Копче Надолу Тропски Печатени Џебни Маици Лабави Редовни Удобни Памучни Кошули За Одмор На Плажа МОРНАРИЦА XXL

Хавајска Кошула Мажи Обични Кратки Ракави Копче Надолу Тропски Печатени Џебни Маици Лабави Редовни Удобни Памучни Кошули За

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Натпревар-Краток ракав, затворање на копчиња, релаксирачки стил. Стил-кошулата со копче надолу има раширена јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е погоден за држење ситници, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. Повод - нашите печатени кошули се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Божиќ и така натаму поради различните дезени.Земете Ја Оваа Смешна Градина Гноми Присутни За Гном Сака, Зајаче Родител.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката