• Новак
Секси Танц Жените Кошула Фустан Краток Ракав Ревер V Вратот Повик Туника Фустани

Секси Танц Жените Кошула Фустан Краток Ракав Ревер V Вратот Повик Туника Фустани

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Тип : Женски Кошула Фустан. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Краток Ракав Мини Фустан Кошула Фустан Сарафан. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Бела, Црвена,Црна, Каки, Скапоцен Камен Зелена. Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65%Полиестер, 35% Памук. Деколте : V Вратот. Должина На Облекување : Над Коленото. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа. Карактеристики : . 1. Обичен и едноставен дизајн, мек и удобен за носење. 2. Лесно е да се направи моден и шик изглед, само спарете со високи потпетици или сандали. 3. Краток ракав и v дизајн на вратот, одлично за да ја покажете вашата предност. 4. Погоден за лето, Aut, секојдневни излегувања, патување на отворено, канцеларија, забава, плажа, куќа за одмор и секојдневно носење. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Материјал : 65%Полиестер, 35% Памук. Висококвалитетниот супер мек и растеглив материјал го прави фустанот на кошулата удобен при носење. Карактеристика : V Вратот, Краток Ракав, Обичен, Ревер Вратот Мини Фустан, уникатен стил создава илузија за зачудувачки облини. Повод : Одлично За Fall, Зима, Пролет и Лето. Добра покриеност и за секојдневен и за свечен, одлична за секојдневен, работа, бизнис, вечер, плажа, одмор, датум, свадба, забава, секојдневно носење. Забелешка : Овој Фустан работи помал од вообичаеното. Некои клиенти ја споменаа нашата големина. За да го намалите проблемот со големината, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини пред Да Нарачате. Се препорачува една или две големини нагоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката