• Новак
Sunjoy TECH LED Ноќна Светилка Флексибилен Дизајн На Црево Не-Блескава Заштита За Очи Без Треперење Затемнета Декоративна Ултра-Светла Внатрешна Цртана Ноќна Светилка З?

Sunjoy TECH LED Ноќна Светилка Флексибилен Дизајн На Црево Не-Блескава Заштита За Очи Без Треперење Затемнета Декоративна Ултра-Светла

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : НАШАТА ЛЕД светилка за читање доаѓа со флексибилно и свиткливо силиконско црево, кое може флексибилно да ја прилагоди висината и насоката додека читате. И повеќе, дава соодветна светлина за да ја осветли вашата соба. Нема сина светлина или треперење, избегнувајќи визуелен замор.Во споредба со слични производи, лед ноќната светилка прифаќа цртан филм дизајн на животинска форма, кој може да се користи како деликатна декорација за дневна соба и спална соба. Секој што ќе ја добие нашата светилка како подарок ќе ја сака. Одлично за разни фестивали или специјални days.It изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 25,5 см, ширината е 9 см, а висината е 8,5 см.Овој производ е совршено погоден за канцеларија, дом, домаќинство, студентски дом, спална соба итн.Име на ставка : ПРЕДВОДЕНА Ноќна Ламба Материјал : Пластична Батерија Капацитет : 500m Ah Voltage : 5 VPower Излез : 0.6-4.2 Wfereatures : Симпатична, Треперење Слободен, Dimmablesize Детали : 25.5 cm x 9cm x 8.5 cm/10.04 "x 3.54" x 3.35 " (Приближно.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Led Ноќна Светилка1 x Кабел За Полнење Sunjoy TECH LED Ноќна Светилка Флексибилен Дизајн На Црево Не-Блескав Треперење Бесплатна Заштита За Очи Затемнувачки Декоративен Ултра-Светла Внатрешна Цртана Ноќна Ламба ЗА Очи-Грижлива ЛЕД Лесна Спална Соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката