• Новак
Масачо, Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Насловено-Свети Петар Го Воскреснува Детето На Теофил

Масачо, Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Насловено-Свети Петар Го Воскреснува Детето На Теофил

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Масачо, 24х18 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Насловено-Свети Петар Го Воскреснува Детето На Теофил. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е дво-инчна бела модерна дрвена рамка. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Масачо,. Петар Го Воскреснува Детето На Теофил. Врамена Големина : 24х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката