• Новак
Едвардс Дами Среден Пораст Рамен Фронт Солиден Удобност Панталони

Едвардс Дами Среден Пораст Рамен Фронт Солиден Удобност Панталони

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Едвардс Солиден удобност твил панталони нуди урбан стил и исклучителни перформанси. Современ стил; подобрено вклопување и ткаенина што се движи со вас за целодневна удобност. Наведете го вашиот раб и панталонот ќе се закопча пред испораката. Придружник стил за него е #2551. 65% Полиестер/35% Памук Твил; 7.0 мл. ст. Традиционалните фитблендирани панталони од твил нудат цврста издржливост Мазна рака и исклучителен изглед седи под природниот струк Директно вклопување со два аголни предни џебови затворање На Копчето со Месинг патент Отпорен На Брчки Индустриски перење или машина за перење големини : 0-28 Женски Солиден Удобен Рамен Преден Панталон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката