• Новак
Вајонгтао Женски Две Тренерки Долги Ракави Маскирани Спортски Панталони со Облека За Врвки Џогер Сетови, Црни С

Вајонгтао Женски Две Тренерки Долги Ракави Маскирани Спортски Панталони со Облека За Врвки Џогер Сетови, Црни С

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Есенски Модни Жени Џеб Со Долги Ракави Блузи Со Качулка Кошули Еластични Џебни Панталони Со Половинакарактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу кул за носење. 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од материјали, ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза +1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Материјал : висококвалитетна ткаенина. Лесните врвови се пријателски за кожата, меки, мазни, еластични, дишат, стилски и удобни за носење. Дизајн : Оваа Облека Од 2 Парчиња имаше дуксер со долги ракави и џебови панталони со врвки. Стил : новиот комплет дуксер.Капка качулка за рамо ви дава повеќе простор во деловите на рамената и раката.Соодветните панталони со висок струк имаат еластичен појас и врвка за влечење за да одговараат на сите прилагодувања на фигурите. Прилика : овие лабави и удобни 2 парче салон погоден за одмор/Тренингот / Плажа/ Секојдневна Дневна Облека/ Патување/ Домашна Работа/ Фестивал/ Аеродром/ Шопинг/ Забава/ Активност На Отворено/ Клуб Ревел.Што мора да постои во Вашата Гардероба. Совет : 2 парчиња облека дуксер. Рачно перење или машинско перење на ладна вода, не впивајте долго време, можете да го измиете во кеса за перење кога ќе изберете машинско перење.салон поставува за жени, изберете ја вашата нормална големина за долги ракави пуловер долги панталони, видете детали во богат опис. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 55см/21.65" Половината : 66см/25.98 "Долна Ширина : 98см/38.58" Должина : 61см/24.02 "Должина На Панталоните : 95см/37.40" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 56см/22.05" Половината : 70см/27.56 "Долна Ширина : 102см/40.16" Должина : 62см/24.41 "Должина На Панталоните : 96см/37.80" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 57см/22.44" Половината : 76см/29.92 "Долна Ширина : 108см/42.52" Должина : 63см/24.80 "Должина На Панталоните : 97см/38.19" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "ракав : 58cm/22.83" Половината : 82cm/32.28 "Долна Ширина : 116cm/45.67" Должина : 64cm/25.20 "Панталони Должина : 98cm/38.58" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 59cm/23.23" Половината : 88cm/34.65 "Долна Ширина : 122cm/48.03" Должина : 65cm/25.59 "Панталони Должина : 99cm/38.98".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката