• Новак
Inktastic Далас Тексас Сити Хоризонт Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Inktastic Далас Тексас Сити Хоризонт Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Далас Тексас Бебе боди град хоризонтот силуета одмор новина облека. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Далас Тексас Сити Хоризонтот Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Вајт И хедер w/ Уши 12 Месеци. Далас Тексас новина облека. Далас ТЕКСАС Бебе Боди со логото на хоризонтот на градот прави убав спомен за одмор Во градовите Во Тексас. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. силуета мајчин посетител едно парче новороденче ползавец hws.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката