• Новак
Бикини Комплети Zzwxwb За Жени Жени Печатење Со Плус Големина Монокини Еден Костим За Капење Облека За Плажа Обложени Костими За Капење Браун Xxl

Бикини Комплети Zzwxwb За Жени Жени Печатење Со Плус Големина Монокини Еден Костим За Капење Облека За Плажа Обложени Костими

Rating 
DEN 575.84

Достапност
Производот е достапен

< < Дами Фустани ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.П : дали големината е соодветна?О : Нашите врвови се со стандардна големина, ве молиме поставете ја вашата нарачка според кодот на табелата со големини. Ако сакате лабаво вклопување, ве молиме снимајте една големина нагоре.П : кој е материјалот на овој женски фустан?О : овој фустан е изработен од многу мек и пријателски за кожата материјал кој е удобен и пријатен.П : дали има мирис или чешање?О : Без мирис, а ние користиме мек и висококвалитетен материјал, тоа нема да направи да чувствувате чешање, не грижете се.П : дали е истата боја како на сликата?О : ние даваме се од Себе за бојата да одговара на нашите кошули, но имајте предвид дека бојата може да биде посветла или потемна поради разликите во компјутерскиот дисплеј". ●Дното на костимот за капење нуди умерена покриеност и добра контрола на стомакот додека го подобрува изгледот. Супер меко и удобно дводелно пливање. Qualter bikini комплетите за жени ја покажуваат вашата совршена фигура и ве прават посекси и шармантни што е погодно за меден месец, летен одмор, сончање, пливање и други прилики. Само уживајте во прекрасен одмор со овој костим за капење. Оваа симпатична скромни костими за капење за жени; прикривање; бикини за жени; костим за капење жените контрола на стомакот; секси две парчиња облека за жени; појавување на пот сетови за жени; пливање костум; секси клуб облека за жени; трендовски облека; танга бикини; јога шорцеви за жени; пот сет; салата облека за жени во собата; едно парче костим за капење; дневна сетови; женски костим за капење покријте; костими за капење со долги ракави за жени; активни облеки за жени; облека за бранч за жени; трајес де бањо пара мујер; комплети за теретана; жени; бели бикини; женски едноделни костими за капење; дводелни комплети за жени; танга за жени секси; секси костим за капење за жени; женски костими за капење за тинејџери; ребрести хеланки жени; породилно костим за капење; костими за капење, женски дводелни контроли на стомакот; женски комплети за дуксери; костими за капење со висок струк за жени; женски танкини костими за капење; костим за капење за деца; костим за капење за жени 2 парчиња бикини; 2 парчиња комплети за жени; лоши облеки; стебла за капење; женски бикини костими за капење; бикини врвови за жени; трендовска облека за жени; здолниште поставува жени 2 парчиња облека; траје де бањо пара мујер; женски бикини костими за капење; соодветен сет; плус големина тренингот сетови; излегување облека за жени; стринг бикини; кокос девојка ;етски; костими за пливање; пливаат прикривање; соли хакс; женски костими за капење контрола на стомакот;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката